29 czerwca 2017 11:19 | Aktualności

Pożegnanie Absolwentów Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Michorzewie.

W czwartek 22 czerwca 2017r. w Gimnazjum Publicznym w Michorzewie odbyła się uroczystość zakończenia nauki uczniów klas trzecich. Na początku spotkania absolwenci poprzez wiersze i piosenki podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom  za zaangażowanie i poświęcenie.

Następnie głos zabrała Pani dyrektor Aneta Adamska, która skierowała słowa do zebranych uczniów oraz rodziców.

Ważnym momentem uroczystości było wręczenie Medalu Złotego Absolwenta uczniowi Kacprowi Kamieniarz. Nagrodę w imieniu Starosty Powiatu Nowotomyskiego wręczył wicestarosta Tomasz Kuczyński.

List gratulacyjny z rąk wicestarosty otrzymali rodzice Państwo Elżbieta i Jarosław Kamieniarz.

Nagrodę Wójta Gminy Kuślin otrzymała  Dagny Adamczak. Nagrodę rzeczową oraz gratulacje złożył osobiście Pan Wójt  Jerzy Dziamski.

Oprócz Kacpra Kamieniarza  i Dagny  Adamczak nagrodzonymi  absolwentami, którzy  otrzymali świadectwo z biało-czerwonym paskiem byli: Kornelia Hupało, Grzegorz Kałek, Kinga Kałek, Krzysztof Opala, Karolina Rajewicz, Zuzanna Toporek, Weronika Gąsiorowska, Olga Kałek, Anna Ługowska, Weronika Nowak, Olga Michalska, Wiktor Świtalski.

Wójt Gminy Kuślin Pan Jerzy Dziamski w swym przemówieniu złożył serdeczne Podziękowanie Pani Anecie Adamskiej dyrektor Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II     za wzorową pracę oraz szlachetne wartości, które  przekazuje  młodemu pokoleniu oraz życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Do podziękowań dołączył się Wicestarosta Pan Tomasz Kuczyński oraz rodzice.

Rodzice i młodzież podziękowali  wychowawcom: pani Marii Manyś oraz panu Jakubowi Wernerowi.