Wizyta uczniów w Stemweder Berg

Grupa uczniów z Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Michorzewie w dniach 27.05.2017 do 02.06.2017 wraz z opiekunami Marzeną Opalą i Anną Prałat odwiedziła swoich kolegów ze szkoły Stemweder Berg Schule w Niemczech. Było to kolejne spotkanie młodzieży w ramach realizacji projektu „Have fun with your neighbours” europejska współpraca szkół. Uczniowie spędzili tydzień u rodzin swoich rówieśników na terenie Stemwerde. W ramach przygotowanego programu młodzież brała udział w kursie iPadowym, zajęciach technicznych, lekcjach w szkole mając szansę na doskonalenie  swoich umiejętności językowych. Odbyły się dwie wycieczki. Pierwsza połączona z zajęciami warsztatowymi nad jeziorem Dümmer  a druga do Bremy dostarczyła nie zapomnianych wrażeń i emocji.

Chcieli byśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować wyjazd, Radzie Rodziców i Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży z siedzibą w Warszawie.

Wymiana młodzieży wyjazd do Stemweder Berg 2017